SONY FWD-85X95J

85-calowy monitor profesjonalny
Full Array LED 4K Ultra HD HDR BRAVIA

Automatyka domowa

Oświetlenie ogrodu

Budujesz dom, remontujesz mieszkania, a może planujesz przebudowę biura?
To najlepszy moment aby rozważyć instalację automatyki domowej.

Instalacje systemów inteligentnego domu – firma Audio-Design w Łodzi

Projektujemy i montujemy instalacje systemów inteligentnego domu. Zajmujemy się wdrażaniem okablowania pod wszystkie systemy w obiektach mieszkalnych, co umożliwia sterowanie nimi z poziomu aplikacji. Działamy we współpracy z architektami, projektantami i instalatorami, dzięki czemu zapewniamy najwyższą jakość usług. Niezależnie od rodzaju domu, zapotrzebowania czy komfortu – staramy się zaprojektować takie rozwiązania, które będą doskonale współgrać z życiem domowników oraz będą stanowiły odzwierciedlenie ich indywidualnych potrzeb.

W dzisiejszych czasach, kiedy liczą się mobilne rozwiązania i intuicyjność, my postaramy się dopasować przestrzeń do Twojego rytmu życia, tworząc dom zaprojektowany dla Ciebie – dom inteligentny. Możemy szybko zintegrować nasze systemy z już istniejącą instalacją elektryczną, a także z większością urządzeń elektrycznych dostępnych w obiekcie.

Realizujemy projekty z zakresu instalacji elektrycznych, audiowizualnych, systemów sterowania i ochrony domu.

Inteligentny dom to przyszłość funkcjonalnego gospodarstwa domowego.

 

O nas

27

lat na rynku

400+

wykonanych instalacji

1

Smart Home Buisness w Łodzi

24/7

serwis techniczny

3000

usatysfikowanych klientów

30+

instalacji Home Audio

Droga do Twojego zautomatyzowanego domu

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Na podstawie Twoich oczekiwań i przeprowadzonej rozmowy, zaproponujemy Tobie najlepsze rozwiązanie automatyki domowej

Przygotowanie oferty

Przygotowanie oferty

Po ustaleniach zaczynamy pracę nad szczegółowym projektem automatyki oraz przygotowujemy wycenę systemu

Instalacja i konfiguracja

Instalacja i konfiguracja

Nasza ekipa instalatorów wdroży cały system oraz przeprowadzi konfigurację systemu

Sterowanie

Wyjątkowo przyjazna i łatwa w obsłudze aplikacja pozwoli Ci szybko i komfortowo zarządzać swoim domem z każdego miejsca na Ziemi z dostępem do Internetu. Będziesz mógł sterować m.in. oświetleniem, temperaturą w budynku, bramami i roletami, a także kinem domowym. Inteligentny dom to system, który pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach. Wszystkie ustawienia są skonstruowane tak, aby były optymalne dla każdego domownika, dzięki czemu wysokość Twoich rachunków spadnie. Zanim jednak zaprojektujemy i zamontujemy nasze systemy inteligentnego domu, przeprowadzimy szereg rozmów zarówno z Klientem, jak i projektantami oraz architektami. Pozwoli nam to dostarczyć produkt skrojony na miarę.

Zarządzanie bramami oraz garażami – Bez konieczności posiadania pilota

Steruj muzyką – Będziesz miał możliwość podziału domu na specjalne strefy muzyczne, którymi będziesz zarządzał ze swojego telefonu

Sceny świetlne – Klimatyczne kino bez wstawania z sofy? Z nami to możliwe, wystarczy jedno kliknięcie, a specjalnie zaprojektowana gra świateł wprowadzi Cię w filmowy nastrój!

Zdalne sterowanie z każdego krańca świata – Odległość nie ma znaczenia, a bezpieczeństwo i wygoda jest dla nas priorytetem, dlatego nawet jeśli jesteś na wakacjach, masz możliwość kontroli nad swoim domem

Nasza oferta

Korzyści

Realizacje

Partnerzy